Simulátor ponorky U-Boot
Simulátor ponorky U-Boot

Uchopte řízení ponorky U-Boot do svých rukou

Ponorka U-Boot je druh ponorky, která je používaná¸jako válečná ponorka německým námořnictvem. Nyní si řízení této ponorky můžete vyzkoušet i Vy. Není nic jednoduššího, než si pořídit tento zážitek.
 
Vyzkoušíte si tak simulátor ponorky. Simulátor se od skutečného stroje moc neliší, takže Vám bude připadat, že řídíte opravdovou ponorku U-Boot. Na vlastní kůži tak zažijete pocity, když Vám do ponorky prosakuje voda z trupu. Simulátor, který dokáže vytvořit situaci, kdy je ponorka zaplavena vodou a Vy jste v stísněném a studeném prostoru, Vám bude připadat až moc reálný. Tento zážitek je ojedinělý a dostane Vás přímo do kolen.
 
Blikající světa této atmosféře moc pozitiv nepřidají. K tomu všemu se přidají útoky od nepřátelských lodí. Teď bude jen na Vás, jak se s touto situací vypořádáte a zda je zvládnete na jedničku. Sestřelte nepřátelské lodě a odvraťte tak útoky, které Vás mohou definitivně zničit.
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
bezmocnost
80%
mrazení
77%
strach
41%
vzrušení
81%
náročné psychicky
45%
zkušenosti
40%
pro dospělé
89%
pro děti
58%
pro seniory
42%
pocit moci
74%
zábavnost
84%
nadšení
77%
zručnost
77%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.