Řízení - Sněžný skútr
Řízení - Sněžný skútr

Sněžní skútr jako novinka na trhu

Sněžný skútr neboli motorové sáně, jsou známy již od roku 1922, kdy byly spíš používány pro přepravu lidí a nákladů, než pro závodění a zábavu. Postupem času se ale skútry vypracovaly nahoru a lidé si je oblíbili pro svoji rychlost. Nejvíce jsou skútry používány v severních zemích, kde mají pro používání vhodné podmínky a tamější zákony jim jejich řízení umožňují kdekoliv. Například v Rakousku jsou díky ekologickým zákonům sněžné skútry zakázány. Naší sousedé – Německo, využívá skútry v hojném počtu. K tomu také přispívá cena, kde je cena skútru o mnoho nižší než v České republice.

V České republice jsou sněžné skútry povoleny pouze v horských oblastech a to pouze lidem, kteří mají trvalý pobyt v jedné z přilehlých částí hor. První závod sněžních skútrů byl V Krkonoších, kde je nadšenci předváděli svými skoky a triky. Zájemcům, kteří by rádi vyzkoušeli toto adrenalinové svezení, doporučuji zapůjčení sněžného skútru.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nespoutanost
77%
nadšení
71%
strach
22%
vzrušení
71%
zábavnost
71%
mrazení
56%
adrenalin
77%
zkušenosti
63%
pro dospělé
93%

Tento zážitek dosud nebyl ohodnocen žádným uživatelem. Pokud jste jej zažili, ohodnoťte jej jako první.

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.