Řízení - Motokáry
Řízení - Motokáry

Zažijte opravdovou zábavu. Vydejte se na motokáry

Motokáry jsou miniaturní čkyřkolová auta, bez střechy. Používají se k závodění nebo při jízdě na okruhu jen tak pro zábavu. Motokáry jsou jako zábava oblíbené nejen u nás v České republice, ale také v zahraničí. Historie motokár sahá do druhé světové války. Vyvinuly se z jednoduchých podvozků. Jejich konstrukce se mnoho změnila, až k dnešní podobě.

Při závodění jsou velmi důležité schopnosti řidičů, jak moc se dokážou probojovat dopředu. Při jezdění v motokárách je důležitou výbavou helma, která by neměla řádnému jezdci chybět. Mnoho úrazů, které mají za následek smrt, vznikne právě díky úrazu hlavy. Pokud zrovna neholdujete závodění, můžete si motokáru půjčit jen na pár hodin. Zkušený instruktor vás proškolí o bezpečnosti a vysvětlí vám důležité informace. Toužíte-li po odreagování plné zábavy a smíchu, není pro vás nic lepšího, než zapůjčení motokáry a vydat se na trať. Soutěžte s ostatníma, kdo bude v cíli první.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
nadšení
79%
vzrušení
79%
adrenalin
85%
zručnost
68%
zkušenosti
80%
pro dospělé
91%
pro děti
86%
strach
51%
náročné fyzicky
34%
náročné psychicky
70%

Eliáš Ilja
vzrušení 78%
adrenalin 85%
zručnost 63%
zkušenosti 89%
pro dospělé 100%
pro děti 92%
nadšení 77%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.